PracaOferty pracy Niemcy › Spawacz 2500/2700 na rękę, Magdeburg, blisko polskiej granicy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Spawacz 2500/2700 na rękę, Magdeburg, blisko polskiej granicy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Firma znajduje się bezpośrednio w Magdeburgu
  • Tworzenie spoin, montaż konstrukcji i elementów maszyn
  • Obsługa urządzeń w zakresie wiercenia, gięcia i cięcia palnikiem
  • Praca zmianowa
  • Dobrze przygotowane wdrożenie na terenie firmy
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją miejską!

Oferujemy:

  • Pensję około 2500/2700€ na rękę
  • Zaliczki do pobrania
  • Pewną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia takie jak: Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • PRACĘ OD ZARAZ

Oczekujemy od ślusarza:

  • Doświadczenia w zakresie cięcia palnikiem i plazmą
  • Aktualnych certyfikatów
  • Podstaw języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Produkcja / Przemysł