PracaOferty pracy Niemcy › Praca na produkcji - produkcja części samochodowych

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca na produkcji - produkcja części samochodowych

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Produkcja części samochodowych

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osoby na stanowisko produkcyjne. Klient zajmuje się produkcją różnego rodzaju metalowych i plastikowych części.

  Rozpoczęcie projektu: od zaraz
  Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
  Miejsce: (okolice Erfurtu), Niemcy

 Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie: 13.50 euro brutto/h,

·        darmowe zakwaterowanie,

·        opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania projektu,

·        wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

  Wymagania:

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia)

  Obowiązki:

·        produkcja części samochodowych, maszyna produkuje części z granulatu, Państwo zabieracie gotowe części

·        kontrola jakości części plastikowych oraz metalowych

·        proste obróbki części lub poprawki (np. gratowanie, natłuszczanie, przycinanie, zrobienie pomiaru)

·        pakowanie gotowych elementów

·        jest również robot, która takie elementy obkleja, i do niej wkłada się dana części i sprawdza się czy element jest dobrze obklejony (czy robot dobrze pracuje) jeśli coś z nim jest nie tak trzeba go poprawić lub zgłosić ze robot źle pracuje.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 502 398 955

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-20

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi wysyp ofert pracy sezonowej. Eksperci są przekonani, że i w tym roku chętni na dodatkowy zarobek nie będą mieli większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia i to zarówno w Polsce, jak i poza jej ...

  • Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Pod koniec listopada b.r. do sejmu trafił projekt ustawy skracającej wymiar etatu z 40 do 35 godzin tygodniowo. Jego złożenie uzasadnia się koniecznością poprawy stanu zdrowia Polaków i zapobieganie wypaleniu zawodowemu. Co ciekawe, projekt ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.