PracaOferty pracy Veghel › ORDER PICKER - zbieranie zamówień | Veghel | Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

ORDER PICKER - zbieranie zamówień | Veghel | Holandia

Lokalizacja:

Veghel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Hotel, Restaurant, Café - Po zestawieniu pierwszych liter tych wyrazów powstanie nazwa sektora, w którym specjalizuje się nasz klient. HoReCa to gałąź hotelarsko-gastronomiczna zaopatrująca duże imprezy okolicznościowe, festyny, hotele i restauracje w produkty spożywcze i niespożywcze. Coraz większa popularność tego sektora tworzy coraz większe zapotrzebowanie na ilość rąk do pracy. Dlatego właśnie, nasz klient, do swojego magazynu w Veghel poszukuje kandydatów do zbierania zamówień zarówno spożywczych jak i tych z żywnością niezwiązanych. Jeśli praca jako Order Picker nie jest Ci straszna, a skanowanie zamówień na chłodni, w której przechowywane są świeże produkty żywnościowe, Cię nie odstrasza, zostaw nam swoją aplikację.

 *Z racji rodzaju asortymentu, praca odbywa się również na hali chłodnej (ok. 6 stopni Celsjusza)

To będziesz robić

  • zbierać zamówienia za pomocą skanera oraz wózka EPT
  • przygotowywać towar do wysyłki
  • etykietować i pakować zebrane produkty
  • kontrolować jakość asortymentu

DO BIEGU...GOTOWI...SKAN! OFERTA PRZY ZBIERANIU ZAMÓWIEŃ W VEGHEL RUSZYŁA!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,81 €/h brutto w przypadku hali ciepłej lub 13,81 €/h brutto + dodatek 0,48€/h brutto za każdą godzinę pracy na hali chłodnej
  • opiekę polskiego koordynatora
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • liczne dodatki godzinowe
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • ciepłą odzież i obuwie robocze

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć do pracy z pomocą wózka EPT (nie wymagamy certyfikatu)
  • zawsze mile widziane prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy również na hali chłodnej (za prace na chłodni przewidziane są dodatki do stawki podstawowej)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe