PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca kat. C+E, 2355-2555 na rękę plandeka, Lipsk, praca blisko polskiej granicy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca kat. C+E, 2355-2555 na rękę plandeka, Lipsk, praca blisko polskiej granicy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Dobre zarobki na rękę: 2355-2555 €
  • Zaliczki do pobrania
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń niemieckich: Kindergeld 200€/dziecko, składki emerytalne
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Premię 200€ za polecenie nowego pracownika
  • Opiekę i wsparcie koordynatora mówiącego po polsku
  • Dobre warunki i pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Praca blisko polskiej granicy, pod Lipskiem
  • Trasy dalekobieżne, od poniedziałku do piątku
  • Wolne weekendy
  • Zestaw naczepa plandeka
  • Transport bram garażowych
  • Dobrze zorganizowane i zadbane zaplecze sanitarne na bazie firmy
  • Możliwość uzyskania uprawnień na wózek widłowy

OCZEKUJEMY:

  • Ważnych dokumentów: prawa jazdy kat. CE, karty kierowcy
  • Doświadczenia na plandece Podstaw języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy