PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca kat. C+E, 2205-2405 euro netto, plandeka, bez znajomości języka

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca kat. C+E, 2205-2405 euro netto, plandeka, bez znajomości języka

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie między 2205-2405 euro netto (na rękę)
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • Świadczenia socjalne przysługujące z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Opiekę ze strony polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracy w systemie 3/1
  • Pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w Paderborn
  • Zestaw: plandeka naczepa lub plandeka tandem
  • Stałe trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca w sobotę zawsze dodatkowo płatna

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Ogólne doświadczenie zawodowe
  • Nie wymagamy znajomości języka obcego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    W 2022 roku mediana całkowitych zarobków w działach personalnych wynosiła 6 670 PLN. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało mniej niż 5 200 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych zarabiało więcej niż 9 000 PLN.

  • GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2023 wyższa o 12,2% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,2% wyższe r/r i wyniosło 7181,67 zł brutto. Względem kwietnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...