PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca kat. C 2500-2700euro na rękę wokół komina, solo chłodnia, brak nocek, wolne weekendy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca kat. C 2500-2700euro na rękę wokół komina, solo chłodnia, brak nocek, wolne weekendy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Praca w okolicy Stuttgartu
  • Zestaw: solo chłodnia 12-18 ton
  • Trasy wokół komina
  • Stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku
  • Firma posiada bardzo dobrze wyposażone nowoczesne auta

OFERUJEMY:

  • Wysokie zarobki na rękę 2500-2700 euro
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony i świadczenia:
  • Kindergeld 250€, niemiecka emerytura w przyszłości, ubezpieczenie
  • Zaliczki do pobrania
  • DARMOWE zakwaterowanie lub dopłatę do własnego mieszkania
  • Możliwość pracy w systemie 3/1
  • Szybkie wyjazdy do pracy
  • Terminowość wynagrodzenia

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kat. C, karty kierowcy
  • Doświadczenia na chłodni
  • Znajomości języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    W Polsce widok pracującego nastolatka wciąż nie jest tak powszechny, jak w innych krajach europejskich, choć prawo pozwala na ich zatrudnianie. Przepisów dotyczących zatrudniania nieletnich nie znają także rodzice. Na jaką ochronę prawną ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.