PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2600/2850 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, naczepa skrzynia, Kassel, WOKÓŁ KOMINA, zakwater...

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 2600/2850 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, naczepa skrzynia, Kassel, WOKÓŁ KOMINA, zakwater...

Lokalizacja:

Niemcy, Kassel, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zobacz, kogo poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta, dużej sieci sklepów spożywczych: Kierowców z kategorią C+EKLIENT OFERUJE:

  • Pewne zarobki od 2600-2850 euro na rękę
  • Pracę bez nocek
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • BEZPŁATNIE kurs języka niemieckiego
  • Dwa miesiące płatnego urlopu w skali roku!
  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się w okolicach Kassel
  • Zestaw – Naczepa Skrzynia (Koffer)
  • Trasy wokół komina
  • Dostawy paletowanego towaru do sklepów sieci spożywczej
  • Jazdy głównie na porannej zmianie
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia w kategorii CE
  • Język niemiecki nie jest wymagany

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy