PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca C+E, zarobki 2600-2800 euro na rękę w systemie w 3/1, Drezno

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca C+E, zarobki 2600-2800 euro na rękę w systemie w 3/1, Drezno

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Wysoką pensję 2600-2800 euro na rękę za pracę w systemie 3/1
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przez wyjazdem do pracy
  • Niemieckie świadczenia (Kindergeld, ubezpieczenie, niemiecka emerytura)
  • Pomoc i opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/h
  • Premię 200€ za polecenie nowego pracownika

OPIS OFERTY:

  • Baza dla kierowców z Polski jest w Dreźnie
  • Praca w systemie 3/1
  • Zestaw BDF oś skrętna
  • Trasy dalekobieżne po Niemczech
  • Praca od poniedziałku do piątku

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii CE i kartę kierowcy
  • Znajomości języka niemieckiego
  • Doświadczenia na zestawie z przyczepą z osią skrętną

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy