eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Elektryk zakładowy

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk zakładowy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk zakładowy. Klient zajmuje się produkcja warzyw. W firmie pracuje około 350 pracowników.

Start projektu: od zaraz

Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie

Lokalizacja:  okolice Bielefeld, Niemcy

Obowiązki:

- ogólne prace instalacyjne na obszarze produkcyjnym i na terenie fabryki,

- konserwacja i serwisowanie wszystkich systemów i urządzeń,

- zapewnienie sprawności obiektów produkcyjnych poprzez eliminację występujących usterek technicznych i elektrycznych,

- działania kontrolne,

- programowanie, ustawianie i sprawdzanie sterowanych komputerowo systemów napełniania

- instalacja i uruchomienie nowych systemów i urządzeń,

- udział w zakupach nowych systemów, urządzeń i zakupach wszystkich niezbędnych części zamiennych

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku pracownika produkcji,

- mile widziany samochód na wyjazd – dodatek 70 euro netto/msc

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 18 euro brutto/h,

- niemiecka umowe o prace,

- opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania projektu,

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego: 502 398 955

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe