PracaOferty pracy Niemcy › Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

Kto szuka:

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk / Elektromonter - praca w Niemczech

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej).

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie przy pracach elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka niemieckiego będzie Twoim atutem

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę (posiadamy kontrakty do 2025 roku)
  • Umowa o pracę
  • Pracę w polskim zespole
  • Wynagrodzenie w Euro, wypłacane co miesiąc
  • System poleceń pracowniczych (660 euro)
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Bezpłatne zakwaterowanie i transport
  • Wysokiej klasy narzędzia i odzież roboczą
  • Szkolenia (SEP, SCC, uprawnienia na podesty ruchome)
  • Możliwość awansu i rozwoju

Wyślij nam swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Nasze oddziały znajdziesz w 4 miejscach w Polsce: Pruszcz Gdański, Warszawa, Rzeszów, Częstochowa.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 33 dni

pracodawca: Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura