eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Doradca Handlowy

Kto szuka:

P.G.D. Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Handlowy

Lokalizacja:

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • dyspozycyjność
  • silna motywacja w dążeniu do celu
  • komunikatywność i umiejętność negocjacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki:
  • poszerzanie rynku odbiorców w granicach podległego obszaru
  • budowanie i utrzymywanie stałej i długofalowej relacji z klientami
  • profesjonalne doradztwo produktowe
  • aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy między innymi samochód
Jeżeli:
  • miałeś styczność z handlem (mile widziane doświadczenie w sprzedaży  FMCG)
  • masz duszę handlowca
  • masz silną motywację do osiągania celów i zarabiania pieniędzy
  • nie boisz się nowych wyzwań i lubisz rywalizację
  • jesteś kreatywny i dobrze zorganizowany
  • jesteś konsekwentny i skuteczny w działaniu
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i chcesz wzmocnić nasz Zespół Handlowy?
Wyślij aplikację zawierającą CV

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Operational Buyer with German Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektryk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: P.G.D. Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.