eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Opiekun relacji z klientem

Kto szuka:

Santander Bank Polska S.A.

Stanowisko:

Opiekun relacji z klientem

Numer referencyjny:

Req1304842

Lokalizacja:

Warszawa, Śródmieście, ul. Złota 44

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

MOC naszej pracy:
  • zarządzanie ruchem Klientów w Work Cafe
  • zapewnienie gościom i klientom pozytywnych doświadczeń w korzystaniu z formatu Work Cafe
  • edukacja Klienta z kanałów zdalnych
  • współpraca przy organizacji eventów w Work Cafe
  • prezentowanie produktów i usług bankowych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi (mobile, internet).
  • edukowanie Klienta w zakresie samoobsługi bankowości internetowej i mobilnej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych
  • przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami
  • otwartość na zmiany i konsekwencja w działaniu oraz chęć rozwoju
  • ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

Firma oferuje:

MOC naszej oferty:
  • umowa o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe
  • ciekawe i strategiczne projekty
  • wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • oferta produktowa banku oraz pożyczki na cele mieszkaniowe na atrakcyjnych warunkach
  • prywatna opieka zdrowotna
  • system kafeteryjny i karta Multisport
  • wydarzenia i aktywności wellbeingowe
  • wsparcie dla rodziców
  • benefity dla osób z niepełnosprawnościami

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Santander Bank Polska S.A.

branże: Bankowość / Leasing