eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Kierownik ds. BHP

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Kierownik ds. BHP

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • sprawowanie pieczy nad wdrażaniem i utrzymywaniem standardów bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska ustanowionych przez firmę
  • doradzaniu kierownictwu fabryki w obszarach bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska
  • reprezentowaniu firmy w kwestiach bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska
  • planowaniu organizacji obszarów bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska, zgodnie z przepisami
  • koordynowaniu prawidłowego wdrażania polityki zrównoważonego rozwoju firmy w środowisku fabrycznym
  • kontakcie z innymi działami, m.in. z administracją, w sprawach bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska

Wymagania:

  • wykształcenie umożliwiające wykonywanie pracy na stanowisku Specjalisty ds. BHP (zgodnie z polskim prawem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • umiejętność zarządzania działaniami związanymi z bezpieczeństwem, zdrowiem i środowiskiem w zakładach produkcyjnych
  • znajomość branży chemicznej (objętej przepisami SEVESO)

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym
  • samochód służbowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wsparcia przy relokacji

***Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe