eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Kierownik Budowy

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Stanowisko:

Kierownik Budowy

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie i kierowanie budową w oparciu o dokumentacje techniczna, pozwolenie na budowę i aktualnie obowiązujące przepisy prawa oraz za rzetelne wypełnianie obowiązków przewidzianych dla kierownika budowy w prawie budowlanym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
  • uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • umiejętność budżetowania i planowania robót,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie,
  • pakiet socjalny,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet sportowy,
  • szkolenia,
  • samochód służbowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura