PracaOferty pracy Wrocław › Doradca klienta ds. sprzedaży ofert turystycznych

Kto szuka:

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

Stanowisko:

Doradca klienta ds. sprzedaży ofert turystycznych

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • e-mailowa i telefoniczna obsługa klienta,
  • przygotowywanie oferty zgodnie z preferencjami klienta oraz umiejętna sprzedaż oferty Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków,
  • kultura osobista i kultura rozmowy telefonicznej,
  • sprawna obsługa komputera,
  • entuzjazm, pozytywna energia i bezkonfliktowy charakter,
  • odpowiedzialność za wykonaną pracę,
  • rzetelność i poszanowanie miejsca pracy,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki,
  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe zadania,
  • nowoczesne systemy i aplikacje usprawniające obsługę Klienta.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Health Resort & Medical Spa Panorama Morska

branże: Sprzedaż