eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Robakowo › Operator wózka widłowego

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Lokalizacja:

Robakowo

wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie towarów według zamówienia klienta
  • Skanowanie towarów
  • Przyjęcie towarów i zwrotów
  • Umieszczanie towarów w odpowiedniej lokalizacji
  • Załadunek oraz rozładunek na paletach
  • Zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Min. 3 miesiące doświadczenia w pracy na wózku widłowym
  • Sumienność, dokładność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Premię wynikową
  • Dodatek nocny
Benefity:
  • Dofinansowanie wypoczynku i świąt Bożego Narodzenia
  • Szkolenia i kursy niezbędne do rozwoju zawodowego
  • Darmowa opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżka na paliwo na stacjach Orlen (8 gr/l)
  • Karta SIM do użytku prywatnego (z darmowymi rozmowami i Internetem)
  • Karta MultiSport

 Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna