PracaOferty pracy Warszawa › Technik Utrzymania Obiektów / Elektryk - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Technik Utrzymania Obiektów / Elektryk - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy zajmującej się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz, wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz utrzymaniem technicznym obiektów, poszukujemy Kandydatów na stanowiska Techników Utrzymania Obiektów / Elektryków.

Technik Utrzymania Obiektów / ElektrykMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Utrzymanie sprawności instalacji i urządzeń elektrycznych i teletechnicznych na nieruchomościach,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii,
  • Cykliczne przeglądy,
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych,
  • Uruchomienia instalacji.

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie bądź wykształcenie techniczne w kierunku elektrycznym (mile widziane doświadczenie w pracy jako Elektromonter),
  • Prawo jazdy kat. B (praca mobilna na terenie Warszawy),
  • Uprawnienia SEP G1,
  • Umiejętność diagnozowania usterek instalacji,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Min. podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B,
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej, adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura