PracaOferty pracy Warszawa › Senior Project Manager - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Senior Project Manager - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Senior Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja projektów strategicznych prowadzonych w grupie, w tym:
  • Zarzadzanie cyklem projektu
  • Gromadzenie i zrozumienie wymagań projektowych
  • Opracowywanie planu projektu
  • Koordynacja zespołów projektowych
  • Monitorowanie wdrażania projektów
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w firmach konsultingowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (projekty skoncentrowane na zagadnieniach strategicznych i zarządzaniu biznesowym)
  • Umiejętność współpracy z partnerami na wszystkich szczeblach organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi
  • Rozwinięta wiedza biznesowa - zdolność szybkiego uczenia się, rozumienia i dyskutowania kwestii związanych z aspektami strategicznymi, operacyjnymi i związanych z personelem operacjami biznesowymi
  • Biegła znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • Wiodącą rolę w strategicznych projektach
  • Wysoki stopień niezależności w organizacji własnej pracy
  • Model pracy hybrydowej
  • Rozległy pakiet świadczeń dodatkowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł