eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Business Controller

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Business Controller

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185093

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukuję Kandydatów na stanowisko Business Controller.

Lokalizacja: Centrum Warszawy, oferta dotyczy pracy stacjonarnej.

Twoja nowa rola
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
•    sporządzanie raportów,
•    współpracę z centralą,
•    nadzór na poprawnością księgowań oraz współpracę z wewnętrznym działem księgowym,
•    obsługę zewnętrznego audytu,
•    nadzór nad dopełnieniem procesów oraz procedur w dziale księgowym,
•    dodatkowe obowiązki zlecone przez przełożonego.

Jak możesz osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy:
•    kilkuletniego doświadczenia w audycie lub kontrolingu biznesowym/finansowym,
•    wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i księgowość, ekonomia lub pokrewne),
•    gruntownej znajomości ustawy o rachunkowości i polskich zasad księgowych,
•    doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem,
•    wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz komunikacyjnych,
•    wysokiego poziomu inteligencji emocjonalnej,
•    umiejętności pracy pod presją oraz pracy z poufnymi danymi,
•    znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Na co możesz liczyć?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji będącej jednym z liderów branży nieruchomości, pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport) oraz nowoczesne biuro w centrum Warszawy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie internetowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt