eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Broker Ubezpieczeń Majątkowych

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Broker Ubezpieczeń Majątkowych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184538

Dla brokera ubezpieczeniowego poszukujemy do kameralnegozespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Broker – ubezpieczenia majątkowe

Miejsce pracy: Warszawa (praca w biurze lub w modelu hybrydowym)

Najważniejsze zadania:

·       współpraca z wieloletnimi Klientami firmy w aranżowaniuprogramów ubezpieczeniowych z obszaru ubezpieczeń majątkowych, OC i w mniejszym stopniu komunikacyjnych - klienci przede wszystkim z sektora prywatnego

·       przygotowywane zapytań ofertowych,prowadzenie negocjacji z ubezpieczycielami, opracowywanie porównań ofertubezpieczeniowych i rekomendacji dla Klientów

·       nadzorowanie obiegu informacji idokumentów oraz utrzymywanie relacji z Klientami i towarzystwamiubezpieczeniowymi

·       wsparcie klientów w procesie likwidacjiszkody.

Oczekiwania względem Kandydatów:

·       doświadczenie w pracy na stanowiskubrokera ubezpieczeniowego

·       znajomość zagadnień z obszaruubezpieczeń majątkowych

·       nastawienie na jakość obsługiklientów, w tym na stałe badanie ich potrzeb i odpowiadanie nanie

·       umiejętności utrzymywaniadługofalowych relacji z Klientami

·       samodzielność i dojrzałość biznesowa

·       licencja brokera (warunek konieczny).

Organizacja oferuje:

·       pracę w stabilnej organizacji, którawyróżnia się wysokimi standardami działania, a zarazem niekorporacyjną iwspierającą kulturą pracy oraz elastycznością

·       umowę o pracę z podstawąwynagrodzenia i klarownym systemem premiowym

·       pakiet benefitów pozapłacowych: opiekamedyczna, ubezpieczenie grupowe i NNW.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: HAYS

branże: Finanse