PracaOferty pracy Szamotuły › Оператор продукції / Rokietnica - umowa o prace - 5375 zł - Szamotuły

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Оператор продукції / Rokietnica - umowa o prace - 5375 zł - Szamotuły

Lokalizacja:

Szamotuły

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Агенція KS Service S.A. –KRAZ 23286  – лідер новітніх рішень в сфері HR.

Для нашого клієнта, що займається виготовлення пластикових ємностей для води, відкриваємо набір кандидатів на посаду

Оператор продукції Kingspan / Rokietnica

Rokietnica (20 km od Poznań)

Мешкаєте неподалік та не бачите проблем з доїздом до місця роботи?

Шукаєте стабільну роботу на umowa o pracę?

Можете порозумітись польською мовою?

Маєте досвід роботи на продукції?

Залиште своє CV (резюме) та зателефонуйте 571 243 506

 Обов’язки працівника:

  • Обслуговування виробничої машини (виготовлення пластикових ємностей);
  • Усунення залишків та контроль якості продукції;
  • Підтримання порядку на робочому місці.

По відпрацюванню 3-4 місяців є можливість пройти навчання на оператора автонавантажувача та отримати відповідну кваліфікацію.

Пропонуємо:
  • umowa o pracę від першого дня працевлаштування;
  • 5375 zł brutto (3975 zł основна заробітна плата+300 zł доплата за якість роботи працівника+600 zł за відвідуваність+500 zł за роботу в 3-змінному графіку)
  • Робота на сучасному підприємстві з високоточним обладнанням та в комфортних умовах;
  • Медичне страхування та повний соцпакет;
  • Підтримка україномовного координатора на кожному етапі працевлаштування;
  • Допомога в легалізації на території Польщі;

Вимоги:
  • Готовність до роботи за графіком 6-14; 14-22; 22-6;
  • Хороші мануальні здібності;
  • Вітається досвід роботи на продукції та наявність UDT;
  • Польська мова на комунікативному рівні.

Зацікавлені? Залиште своє CV (резюме) та зателефонуйте 571 243 506

Agencja Zatrudnienia KS Service, Poznań, Libelta 22/5

Години роботи: пн-пт 8-16

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Produkcja / Przemysł

  • Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Czterodniowy tydzień pracy w Polsce? Czy to trafiony pomysł?

    Pod koniec listopada b.r. do sejmu trafił projekt ustawy skracającej wymiar etatu z 40 do 35 godzin tygodniowo. Jego złożenie uzasadnia się koniecznością poprawy stanu zdrowia Polaków i zapobieganie wypaleniu zawodowemu. Co ciekawe, projekt ...

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.