eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Monter / Spawacz konstrukcji stalowych

Kto szuka:

ETP S.A.

Stanowisko:

Monter / Spawacz konstrukcji stalowych

Lokalizacja:

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
  • terminowy montaż konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną
  • wykonywanie prac z zachowaniem zasad BHP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • dopuszczenie do pracy na wysokości - powyżej 3m
  • mile widziane uprawnienia na zwyżki
  • mile widziane uprawnienia SEP E i/lub D do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B
  • w przypadku stanowiska spawacz – uprawnienia na 135 i/lub 111

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • możliwość pracy na projektach w kraju i zagranicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo
  • bezpłatnie: zakwaterowanie, wyjazd na kontrakt, dojazdy do pracy, odzież roboczą, narzędzia pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA WDM System Engineer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Scanning Administrator

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-01-14

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: ETP S.A.

branże: Inne / Pozostałe
Budownictwo / Nieruchomości / Architektura