PracaOferty pracy Suwałki › NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Lokalizacja:

Suwałki

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0007

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć , czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, konsultacje z rodzicami, współpraca z dyrektorem przedszkola i innymi pracownikami.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne

Wymagania pożądane:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Zawód:

  • Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania:

  • Umiejeętność pracy z dziećmi.

Miejsce pracy: Sportowa 10, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SZWACZKA PRZEMYSŁOWA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SPAWACZ MAG 135

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-05

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże