PracaOferty pracy Sosnowiec › Operator maszyn CNC // 7.500 zł

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator maszyn CNC // 7.500 zł

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Ustawianie parametrów na maszynach
  • Nadzór nad procesem pracy maszyn

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub ukończonego kursu CNC
  • dobrej umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomości przyrządów pomiarowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności: od 6.000 do 7.500 zł brutto
  • Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
  • Pracę w systemie 2- zmianowym (planowana 3 zmiana)
  • Premię frekwencyjną

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe