eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sosnowiec › Elektryk Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektryk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

- wykonywanie prac związanych z przeglądami, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych oraz urządzeń technicznych znajdujących się na terenie zakładu;

- diagnozowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań w celu ich usunięcia;

- prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac serwisowych i naprawczych;

- wykonywanie prac związanych z modernizacją i rozbudową instalacji elektrycznych;

- monitorowanie stanu technicznego urządzeń i przedstawianie propozycji działań zapobiegawczych

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego;

- wykształcenie techniczne w zakresie elektrotechniki lub automatyki;

- bardzo dobra znajomość układów elektrycznych i elektromechanicznych;

- aktualne uprawnienia SEP (E1, D1 - mile widziane)

- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

- dobra organizacja pracy i umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów;

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( bezpośrednio z pracodawcą )

-dodatki za pracę w godzinach nocnych

-system pracy 3 - zmianowy

-możliwość szkolenia i rozwoju

-bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do opieki medycznej a także karty sportowej)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja