PracaOferty pracy Sokółka › INSPEKTOR W WYDZIALE PRODUKCJI WODY I EKSPLOATACJI SIECI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSPEKTOR W WYDZIALE PRODUKCJI WODY I EKSPLOATACJI SIECI

Lokalizacja:

Sokółka

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/22/0470

Obowiązki:

- wydawanie warunków technicznych odnośnie możliwości zaopatrzenia w wodę;
- uzgadnianie, opiniowanie i zatwierdzanie projektów przewodów wodociągowych;
- zorganizowanie pracy na zajmowanym przez siebie stanowisku na poziomie nowoczesnej organizacji pracy;
- nadzór nad prawidłowością procesów technologicznych związanych z produkcją wody, uzdatnianiem wody i siecią wodociągową;
- nadzór i kontrola nad realizacją zadań powierzonych podległej komórce organizacyjnej;
- potwierdzanie merytoryczne dokumentów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria środowiska

Pozostałe wymagania:

  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej w MPWiK sp.zo.o w Sokółce wymaganej do uzyskania uprawnień budowlanych.

Miejsce pracy: Targowa 15, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, CV, list motywacyjny

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2022-08-02

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Po uregulowaniu pracy zdalnej ruszą masowe kontrole PIP?

    Po uregulowaniu pracy zdalnej ruszą masowe kontrole PIP?

    Ministerstwo Pracy zapowiada uregulowanie kwestii pracy zdalnej - zmiany mają wejść w życie od stycznia 2022 r., jednak nie zostały jeszcze ostatecznie opracowane. W związku z tym pracodawcy powinni śledzić komunikaty i informacje w tym ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2022

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2022

    Powoli kończy się rok 2021 i niektórzy z nas już zaczynają się zastanawiać, kiedy w przyszłym roku będzie można dłużej odpocząć. Jak układa się przyszłoroczny kalendarz świąt? Kiedy najkorzystniej zaplanować długi weekend, a ...

  • GUS o średniej krajowej w VII 2022: wzrost o 15,8% r/r

    GUS o średniej krajowej w VII 2022: wzrost o 15,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2022 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 15,8% wyższe r/r i wyniosło 6778,63 zł brutto. Względem czerwca 2022 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto wzrosło o 3,4%.

  • Za czas nauki zdalnej dodatkowy zasiłek opiekuńczy

    Za czas nauki zdalnej dodatkowy zasiłek opiekuńczy

    Od dziś - 20 grudnia 2021 roku do 9 stycznia 2022 roku szkoły będą pracować w trybie zdalnym. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że za ten okres rodzicom i opiekunom dzieci do lat 8 przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy.

  • Ile zarabia top management? Oto wynagrodzenia na najwyższych szczeblach

    Ile zarabia top management? Oto wynagrodzenia na najwyższych szczeblach

    Wprawdzie wynagrodzenia kadry zarządzającej w Polsce utrzymują się na dość stabilnych poziomach, to jednocześnie top management może liczyć na dość sowite dodatki do pensji, za sprawą których ich zarobki sięgają poziomów ...