PracaOferty pracy Radom › Asystent ds. collections (obsługa klienta biznesowego, z językiem niemieckim)

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Asystent ds. collections (obsługa klienta biznesowego, z językiem niemieckim)

Lokalizacja:

Radom

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko związane z branżą finansowo-księgową.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Radom

Główne obowiązki na stanowisku:

  • kontrola budżetu firmy
  • praca z systemem SAP lub inne programy specjalistyczne
  • kontakt z klientami biznesowymi, w języku niemieckim (mail, telefon, teams)
  • bieżące raportowanie na potrzeby firmy (wykonywanie raportów na życzenie oraz raportów okresowych)
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • analiza ryzyka i odchyleń w firmie oraz wynajdywanie błędów
  • monitoring kosztów na podstawie analizy danych, zawartych w raportach i pozostałych dokumentach
  • znajdywanie usprawnień i rozwiązań, mających na celu polepszenie sytuacji firmowej
  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz finansowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętności analityczne oraz zwracanie uwagi na szczegóły
  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych, z klientami firmy
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych

Nasz klient oferuje:

  • Pracę hybrydową (około 10 razy w ciągu miesiąca, praca z biura w Krakowie lub w Warszawie)
  • Stabilizację zawodową - możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umowy zlecenie, umowy o dzieło)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz on boarding
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Obsługa klienta / Call center