eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Pruszcz Gdański › Doradca Handlowy

Kto szuka:

AYP Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Handlowy

Lokalizacja:

Pruszcz Gdański

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń oraz eventów. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą znaną z innowacyjnego podejścia i tworzenia inspirującego miejsca pracy. Dążymy do ciągłego rozwoju dlatego też poszukujemy wyjątkowych talentów, aby dołączyły do naszego zespołu. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Doradcy Handlowego

Co oferujemy:

·       Stabilne warunki zatrudnienia

·       Dostęp do szkoleń stacjonarnych i on-line

·       Wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym

·       Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

·       Stały dostęp do „małej czarnej”

Twoje zadania:

·       Bieżąca obsługa obecnych i nowych klientów firmy

·       Zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży

·       Współpracę z innymi działami firmy

·       Dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych usług

Wymagania stawiane pracownikowi:

·       Zdolności komunikacyjne

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Min. rok doświadczenia w dziale Sprzedaży/ Obsłudze Klienta

·       Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·       Bardzo dobra organizacja pracy własnej

·       Praktyczna umiejętność obsługi: pakietu MS Office

Jeśli czujesz, że ta oferta odpowiada Twoim kompetencjom, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: AYP Sp. z o.o.

branże: Konsulting