eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Technical Sales Engineer

Kto szuka:

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technical Sales Engineer

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Jutrzenki 118

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Praca przedsprzedażowa i wsparcie techniczne dla klientów
  • Wycena i przygotowywanie ofert handlowych
  • Prezentacje techniczne i dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kwalifikacje:
  • Wiedza IT: hardware, sieci komputerowe, wirtualizacja, software
  • Umiejętność negocjacji i ofertowania
  • Dobra organizacja pracy, etykieta biznesowa
  • Znajomość MS Office, języka angielskiego
  • Komunikatywność, gotowość do podróży
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, zainteresowanie nowymi technologiami (IoT)
  • Doświadczenie w handlu technicznym
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilność w pracach nad nowymi rozwiązaniami
  • Bezpośrednie wsparcie kierownictwa, rozwój zawodowy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet medyczny, benefity (Multisport, fundusz wypoczynkowy, PPK)
  • Dobrą atmosferę i możliwość ciągłego rozwoju
  • Autonomię w realizacji zadań

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-02

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż