PracaOferty pracy Poznań › Produkcja szkła | Bez uprawnień / z uprawnieniami UDT

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Produkcja szkła | Bez uprawnień / z uprawnieniami UDT

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Rekrutujemy dla dużego zakładu produkcyjnego, który tworzy szkło płaskie do fasad, okien, zabudowy wnętrz, samochodów. W oddziale w Poznaniu znajdują się dwa działy – cięcia i mycia – ZYSKAJ ZATRUDNIENIE W JEDNYM Z NICH JUŻ OD ZARAZ!

miejsce pracy: Poznań

wynagrodzenie: do 28 zł brutto / h -> z uprawnieniami UDT zyskasz bonus

rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • zwrot kosztów dojazdu,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • wsparcie konsultantów OTTO.

Dział cięcia – obowiązki:

  • przenoszenie wózków za pomocą suwnicy i trawersów,
  • wykonywanie podstawowej konserwacji,
  • rozbijanie szkła,
  • usuwanie pozostałości za pomocą wózka widłowego,
  • sprawdzanie sprzętu pod kątem prawidłowego działania.

Dział mycia – obowiązki:

  • sprawdzanie maszyn,
  • przenoszenie paneli szklanych i przekazywanie ich do dalszych procesów,
  • sortowanie urządzeń i ich rutynowa konserwacja.

Zainteresowany? Dołącz do nas! Czekamy na Twoje zgłoszenie, udzielimy Ci bezpłatnych porad w zakresie zatrudnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Produkcja / Przemysł