PracaOferty pracy Poznań › Personel sprzątający – praca w Szwecji

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Personel sprzątający – praca w Szwecji

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czy masz doświadczenie w sprzątaniu oraz znasz język angielski? Czy marzysz o pracy za granicą? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Dołącz do nas i aplikuj na stanowisko pokojówki już dziś.

Podstawowe warunki współpracy:

  • Stawka: 9-11€/h na rękę
  • Termin: 1.06-31.08.2024
  • Miejscowość: Karslborg

Oferujemy:

  • Stawka 9-11€/h na rękę
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Praca na stanowisku sprzątaczki na campingu
  • Sprzątanie domków i części wspólnych

Gwarantujemy:

  • Zawsze podajemy stawki netto - z góry wiesz ile zarobisz na rękę! (nie ma żadnych ukrytych kosztów)
  • Opiekę dedykowanego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie (zawsze się dodzwonisz lub dostaniesz szybką odpowiedź SMS)
  • Szybkie rozwiązywanie problemów, z którymi możesz się spotkać
  • Pierwszeństwo w dostępie do nowych ofert dla stałych pracowników
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Najwyższą jakość obsługi - rekrutacja jest przyjazna i bardzo sprawna
  • Regularne informowanie o nowych ofertach pracy dopasowanych do Twoich kwalifikacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering