PracaOferty pracy Poznań › Kierownik działu ofertowania (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Kierownik działu ofertowania (m/k)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • przygotowanie wycen robót drogowych i betonowych,
  • samodzielność działań w przygotowaniu ofert przetargowych,
  • monitorowanie rynku ofert,
  • analiza potencjalnych kontraktów,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w wycenach robót drogowych oraz betonowych,
  • bardzo dobra znajomość rynku podwykonawców branżowych i dostawców materiałowych,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość AutoCAD, MS Project, MS Office,
  • zdolności negocjacyjne i wysoka kultura osobista,
  • skrupulatność, rzetelność, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana.

Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 14 000 - 21 000 zł brutto UoP lub 12 000 - 19 000 zł netto B2B,
  • telefon, laptop służbowy,
  • praca nad ciekawymi projektami,
  • młody zespół.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura