eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Kierowca - Magazynier

Kto szuka:

SIG Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierowca - Magazynier

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem
  • Wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu
  • Obsługa wózka widłowego
  • Stosowanie się do panujących procedur oraz przepisów BHP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego (aktualny egzamin UDT)
  • Doświadczenie w branży – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi HDS – mile widziane
  • Rzetelność, odpowiedzialność

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 15:00 lub od 08:00 do 16:00
  • Posiłki regeneracyjne
  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
  • Platformę wspierającą dobrostan pracowników
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Wsparcie w uzyskiwaniu kwalifikacji oraz certyfikatów zawodowych
  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)
  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Udział w inicjatywach charytatywnych
  • Bezpieczne warunki pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: SIG Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy