eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stubno › PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Lokalizacja:

Stubno

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0566

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa klientów bieżących, sporządzanie ofert oraz cenników, organizacja spotkań, prezentacja oferty handlowej celem pozyskania nowych zamówień, praca mobilna.
Mile widziana znajomość brańży suplementów diety.

Wynagrodzenie od 4242,00 do negocjacji. Praca w w poniedziałek i piątek w godz. 7.00-15.00 od wtorku do czwartku w godz. 8.00 - 16.00.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel,Power Point)
  • prowadzenie negocjacji i umiejętności handlowe

Miejsce pracy: 37-723 Stubno 225A, powiat: przemyski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż