eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tajęcina › FIZJOTERAPEUTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Lokalizacja:

Tajęcina

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1103

Obowiązki:

rehabilitacja pacjentów w ośrodku

Praca 38 godzin tygodniowo dwuzmianiwa

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
  • FIZJOTERAPEUTA

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: 36-002 Tajęcina 66A, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez REHAMED-CENTER Sp. z o.o. siedzibą w 36-002 Tajęcina 66A zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-26

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja