eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płock › Inżynier elektryk

Kto szuka:

VENS sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier elektryk

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Koordynacja projektu w obszarze elektryki na budowie, w tym nadzór inwestorski
  • Odpowiedzialność za planowanie i wydatkowanie budżetu projektu
  • Zapewnienie realizacji projektu zgodnie z wewnętrznymi standardami, ustawodawstwem i wytycznymi Klienta wewnętrznego
  • Nadzór i koordynacja firm wykonawczych i robót elektrycznych na budowie w porozumieniu z kierownictwem projektu
  • Weryfikacja poprawności wykonania instalacji elektrycznych zgodnie z najwyższymi standardami oraz dobrymi praktykami inżynierskimi
  • Śledzenie zmian i niezgodności w projekcie i zarządzanie zmianą
  • Raportowanie i kontrola terminów realizacji poszczególnych etapów projektu
  • Udział w protokolarnych odbiorach zatwierdzania projektów oraz uzyskiwania pozwoleń urzędowych na eksploatację i użytkowanie
  • Współpraca z zespołem wewnętrznym w zakresie BHP, bezpieczeństwa przemysłowego, kontrolingu, planowania produkcji, UR
  • Miejsce pracy: Płońsk

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: energetyka, elektrotechnika
  • Minimum 5 lat doświadczenia w planowaniu i realizacji projektów elektroenergetycznych
  • Znajomość zagadnień z zakresu rozdziału dystrybucji mocy niskiego i średniego napięcia
  • Znajomość zagadnień budowy instalacji elektrycznych SN i nN oraz stacji transformatorowych i rozdzielnic elektrycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z zasilaniem gwarantowanym i rezerwowym, zasadami zabezpieczeń elektrycznych
  • Mile widziana znajomość prawa energetycznego, zagadnień wiązanych z dystrybucją energii elektrycznej, oraz zasad BHP w elektryce
  • Doświadczenie w planowaniu zapotrzebowania na moc elektryczną oraz zagadnień rozdziału energii
  • Doświadczenie w przygotowaniu, organizacji i odbiorze robót elektrycznych
  • Uprawnienia SEP G1 D
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji elektrycznej i powykonawczej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na skuteczna komunikację (min. poziom B1/B2)

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Kartę Medicover Sport
  • Elastyczny czas pracy
Aplikuj, jeżeli szukasz pracy, w której:
  • Docenią Twoje osiągnięcia i zrealizujesz ambicje zawodowe
  • Realnie dobrze zarobisz
  • Respektowany jest work-life balance
  • Panuje przyjazna atmosfera pracy
  • Zdobędziesz unikatowe doświadczenie
  • Podstawą są transparentne zasady współpracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: VENS sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia