PracaOferty pracy Opole › Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej/tramwaj (m/k)

Kto szuka:

Budimex SA

Stanowisko:

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej/tramwaj (m/k)

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: cała Polska

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Darmowy obiad
  • Szkolenia i kursy
  • Transport na budowę
  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji
  • Wyposażenie BHP
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę multisport plus
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce;
  • Najnowocześniejsze narzędzia i maszyny do wykonywania pracy;
  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika do 2000 zł (w zależności od stanowiska)

Zadania:

  • Demontaż elementów sieci trakcyjnej
  • Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej
  • Montaż osprzętu sieci trakcyjnej
  • Montaż sekcji uszynienia grupowego
  • Montaż sekcji sieci trakcyjnej
  • Regulacja sieci trakcyjnej

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia kolejowych lub  tramwajowych sieciach trakcyjnych
  • Nie masz przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Jesteś gotowy do pracy w delegacji w całej Polsce
  • Posiadasz uprawnienia SEP E (mile widziane)
  • Masz wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Budimex SA

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura