PracaOferty pracy Olsztyn › Menadżer Działu Programistów / Software

Kto szuka:

Visimind Ltd Sp. z o.o.

Stanowisko:

Menadżer Działu Programistów / Software

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Planowanie podziału pracy w zespole rozwoju oprogramowania
  • Tworzenie, wprowadzanie oraz testowanie nowych rozwiązań w zakresie oprogramowania
  • Dostosowywanie rozwiązań systemowych do potrzeb obecnych i przyszłych Klientów
  • Zarządzanie projektami
  • Bieżące wsparcie innych działów w korzystaniu z systemów istniejących w firmie
  • Dostarczanie oprogramowania zgodnie z podpisanymi z Klientami umowami
  • Koordynowanie procesu projektowania aplikacji webowych z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na doświadczenie użytkownika
  • Opracowywanie scenariuszy, diagramu przepływów, projektowanie interakcji i interfejsów
  • Prototypowanie, tworzenie mockupów
  • Testowanie funkcjonalności, użyteczności i optymalizacji oprogramowania
  • Współpraca z programistami przy projektowaniu oraz rozwoju aplikacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania
  • Masz doświadczenie w zadaniach wskazanych w opisie stanowiska
  • Masz wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Wykazujesz się samodzielnością i odpowiedzialnością w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Posiadasz podstawową umiejętność prowadzenia projektów
  • Posługujesz się biegle narzędziami pakietu Microsoft Office
  • Wykazujesz inicjatywę w organizowaniu swoich zadań
  • Masz inicjatywę i pomysły, które chcesz wdrożyć od idei po produkt końcowy
  • Jesteś dociekliwy i masz energię do analizowania zagadnień systemowych
  • Podstawowa wiedza dotycząca procesu tworzenia oprogramowania
  • Znajomość języków skryptowych lub narzędzi automatyzujących pracę
  • Wykształcenie techniczne w stopniu wyższym
  • Umiejętności i doświadczenie w procesie prowadzenia i bieżącej pracy programowania
  • Znajomości programowania aplikacji WEB, w tym HTML, CSS i JavaScript
  • Praktycznej znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy
  • Integracje i niekończące się ilości kawy i herbaty
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków
  • Dostęp do innowacyjnej wiedzy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zaplecze socjalne (ZFŚS), system benefitów - karty sportowe oraz ubezpieczenia grupowe
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 8000-12000 zł

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Visimind Ltd Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja