eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › ELEKTROMONTER DO 1KV

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTROMONTER DO 1KV

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0464

Obowiązki:

Wykonywanie prac inwestycyjnych, remontowych, modernizacyjnych, eksploatacyjnych aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki, instalacji elektrycznych powiązanych z infrastrukturą ciepłowniczą.
Godziny pracy: 7-15

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: elektryka/elektrotechnika

Pozostałe wymagania:

  • Rok doświadczenie zawodowego w dziedzinie utrzymania ruchu z zakresu instalacji elektrycznych oraz automatyki. Dodatkowym atutem będzie:świadectwo kwalifikacyjne G1, E do 1 kV, umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami, prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rozwiązywania problemów technicznych, umiejętność pracy w zespole, znajomość MS Office.

Miejsce pracy: Słoneczna 46, 10-710 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Osoby spełniające warunki i zainteresowane przedstawioną ofertą proszone są o składanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez MPEC Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Słonecznej 46 (10-710 Olsztyn) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Elektromonter do 1kV.Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez MPEC Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Słonecznej 46 (10-710 Olsztyn), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. do Kancelarii w siedzibie Spółki Olsztyn ul. Słoneczna 46 lub na adres e-mail: rekrutacja @mpec.olsztyn.pl w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia tj. do dnia 22.04.2024 r. Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że:1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie (kod pocztowy: 10-710) przy ul. Słonecznej 46, , tel.:89 523 41 207, adres e-mail: www.mpec.olsztyn.pl, zwana dalej Spółką.2.W Spółce powołano Inspektora Ochrony Danych, dane kontaktowe adres e-mail: mpolakowska@mpec.olsztyn.pl, Telefon: 89523412073.Celem zbierania danych jest przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko Elektromonter do 1kV.4.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).5.Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do rozpatrzenia Pani/Pana kandydatury na stanowisko Elektromonter instalacji do 15kV. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury na stanowisko Elektromonter do 1kV.6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.7.Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.8.Administrator danych nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.9.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, licząc od dnia zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie Pani/Pana dane osobowe zostaną zniszczone.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja