eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Supervisor Biura Sprzedaży

Kto szuka:

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Supervisor Biura Sprzedaży

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj naszym Klientom wymarzone wakacje!

Do głównych zadań Supervisora Biura Sprzedaży należeć będzie m.in. bezpośrednia obsługa Klienta w salonie Coral Travel oraz rozwój podległego salonu własnego.

Dodatkowo:
  • Realizacja indywidualnych oraz zespołowych planów sprzedażowych
  • Monitorowanie pracy biura oraz osiąganych przez zespół parametrów sprzedażowych
  • Podejmowanie działań zwiększających obroty biura
  • Koordynacja spraw administracyjnych podległego salonu
  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu w oparciu o analizę danych z dostępnych raportów
  • Udział w procesie rekrutacji pracowników do podległego zespołu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Doceniamy:
  • Doświadczenie w turystyce i zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej
  • Znajomości MS Office w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Mile widziany ukończony kierunek Turystyka i Rekreacja i/lub Marketing i Zarządzanie

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę i premię indywidualną
  • Szkolenia produktowe i wyjazdowe
  • Zmianowy system pracy
  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
  • Karta lunchowa - 330 zł/msc
  • Bezpłatna podróż poślubna
  • Platforma MyBenefit lub karta Multisport
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • Możliwość rozwoju również w ramach innych Działów
  • Welcome Packi ;)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering