PracaOferty pracy Mikołów › Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Technik Analityki Medycznej / Opiekun Medyczny

Kto szuka:

Synevo Sp. z o.o.

Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Technik Analityki Medycznej / Opiekun Medyczny

Lokalizacja:

Mikołów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
  • Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;
  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Doświadczenie zawodowe w pobieraniu materiału biologicznego do badań;
  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;
  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach na terenie woj. śląskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia;
  • Pracę w systemie jednozmianowym;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia;
  • Miejsce pracy: różne lokalizacje (Katowice, Mikołów, Tychy, Bytom, Sosnowiec, Jaworzno, Gliwice, Rybnik​).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Szwaczka Maszynowa Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik Sektora

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Synevo Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Dodatkowe urlopy i uprawnienia pracowników - jak ma się przygotować pracodawca?

    Dodatkowe urlopy i uprawnienia pracowników - jak ma się przygotować pracodawca?

    W wyniku wprowadzenia dyrektywy Work-Life Balance pojawiają się nowe kwestie związane z urlopami oraz uprawnieniami dla pracowników. Natomiast dyrektywa dotycząca przejrzystych i przewidywalnych warunków pracy w Unii Europejskiej, nakłada na ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.