PracaOferty pracy Pruszków › Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

Kto szuka:

PGE Dystrybucja S.A.

Stanowisko:

Referent w Wydziale Przyłączania i Rozwoju

Numer referencyjny:

PGED/OW/11/24

Lokalizacja:

Pruszków, ul. Waryńskiego 4/ 6

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie dokumentów przetargowych.
  • Zlecanie i terminowe rozliczanie prac projektowych oraz robót budowlanych w zakresie przyłączania do sieci dystrybucyjnej nowych odbiorców.
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami przyłączanymi do sieci dystrybucyjnej oraz firmami realizującymi zadania na zlecenie PGE Dystrybucja S.A.
  • Koordynowanie realizacji umów o przyłączenie.
  • Przygotowywanie aneksów do umów na wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych zawartych z firmami zewnętrznymi.
  • Wprowadzanie danych z zakresu realizowanych zadań do systemów informatycznych.
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów dotyczących realizowanych zadań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym lub pokrewnym.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia.
  • Dokładność.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: PGE Dystrybucja S.A.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka