PracaOferty pracy Warszawa i okolice › Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego (Van Seller)

Kto szuka:

Selvista sp. z o.o. sp. k.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego (Van Seller)

Lokalizacja:

Warszawa i okolice

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co mamy dla Ciebie:
  • Sprzedaż produktów znanych marek Energizer, Wilkinson, Biosphere i marek własnych
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Elastyczny model zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność. Wynagrodzenie od 5000zł brutto przy realizacji celów sprzedażowych i dystrybucyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość programów Excel i Outlook
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku PH (atutem będzie doświadczenie w kanałach sprzedaży TT)
  • Znajomość lokalnego rynku

Firma oferuje:

Wyzwania które przed Tobą stawiamy:
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy poprzez uczestnictwo w przygotowaniu zamówień celem zapewnienia ciągłej dostępności towarów u Klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami - Klienci są dla nas ważni i chcemy, aby czuli się dobrze w relacji z Tobą i firmą
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Psycholog Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Asystent ds. Controllingu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-01-14

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Selvista sp. z o.o. sp. k.

branże: Sprzedaż