eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Reguły › Prawnik

Kto szuka:

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Prawnik

Lokalizacja:

Reguły, k. Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres zadań:
  • Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, do swojego zespołu poszukujemy jeszcze kilku dobrych współpracowników.
  • Kompleksowa obsługa prawna procesu inwestycyjnego (w tym realizowanego w reżimie ustawy Prawo zamówień publicznych), w szczególności: bieżąca współpraca z kierownikami budów oraz pozostałą kadrą budowy i komórkami spółki, analiza i sporządzanie dokumentacji procesu inwestycyjnego (w tym umów o roboty budowlane, umów dostaw, protokołów negocjacji, protokołów konieczności, porozumień), redagowanie pism kierowanych zarówno do podwykonawców, jak i do inwestorów oaz organów administracji, udział w negocjacjach umów z podwykonawcami, kontakt z inwestorami, uczestnictwo w radach budowy;
  • Analiza projektów umów w postępowaniach przetargowych;
  • Sporządzanie i uzgadnianie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych związanych z działalnością spółki;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla spółki usługi prawne;
  • Analiza zmian przepisów związanych z działalnością spółki.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Ukończona lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska;
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców;
  • Znajomość prawa cywilnego (w tym głównie prawa zobowiązań), ksh, przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych; Znajomość ustawy Prawo budowlane będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania umów o roboty budowlane;
  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za rezultat powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Gotowość do świadczenia usług w siedzibie spółki (wymóg konieczny).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B;
  • Stabilne warunki współpracy / zatrudnienia;
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach;
  • Pracę w organizacji o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Prawo