PracaOferty pracy Radonice › Magazynier II Radonice (od zaraz)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier II Radonice (od zaraz)

Lokalizacja:

Radonice

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:

  • odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przestrzeganie wymaganych warunków przechowywania i składowania produktów weterynaryjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową
  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji i uczestnictwo w jej przebiegu
  • dbanie o wyposażenie, stan techniczny i porządek w magazynie

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • dostępności do pracy w systemie III zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
  • odpowiedzialności, dokładności i uczciwości
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane

CO OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + premie kwartalne
  • pracę na 3 zmiany przez 5 dni w tygodniu, WOLNE WEEKENDY
  • karty prepaid z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia
  • upominki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • dofinansowanie do wakacji
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • kurs nauki angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Wypłata wynagrodzenia w kryptowalutach. Czy to rozwiązanie się sprawdzi?

    Wypłata wynagrodzenia w kryptowalutach. Czy to rozwiązanie się sprawdzi?

    W latach 90 ubiegłego wieku popularne stało się wykorzystanie opcji na akcje w wynagrodzeniach. Taki trend zapoczątkowały firmy z branż technologicznych. Obecnie część firm z tych branż stosuje nową formę wypłaty wynagrodzenia - płace ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...