eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Księgowa / Księgowy

Kto szuka:

KRKA Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Równoległa 5

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CEL PRACY
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, a także zgodności z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych
  • analiza i uzgadnianie zapisów księgowych w zakresie poszczególnych kont księgowych, w tym w ramach procesu zamknięcia miesiąca
  • aktywny udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (NBP, GUS)
  • sporządzanie rejestru VAT
  • ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych
  • bieżąca współpraca z Głównym Księgowym Spółki

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY
  • wykształcenie wyższe
  • min. dwuletnie doświadczenie w dziale księgowości
  • znajomość przepisów bilansowych i podatkowych (w szczególności VAT i CIT)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu informatycznego SAP R/3
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • pracę pełną wyzwań, jakie stawia branża farmaceutyczna, w międzynarodowej firmie o profilu produkcyjno-handlowym z dużym działem marketingu - w ramach umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo duże możliwości w zakresie rozwoju zawodowego
  • pracę stacjonarną, posiadamy własny budynek biurowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: KRKA Polska Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt