PracaOferty pracy Okolice Warszawy › Kierownik zmiany produkcyjnej

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Kierownik zmiany produkcyjnej

Lokalizacja:

Okolice Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1185457

Naszym Klientem jest producent i dystrybutor przekąsek i słodkich wyrobów uwielbianych przez polskich i zagranicznych konsumentów. Firma od wielu pokoleń dostarcza wysokiej jakości produkty cukiernicze przy zachowaniu najwyższych standardów.
W związku z rozwojem podwarszawskiego zakładu produkcyjnego i technologii wykorzystywanej w produkcji, firma poszukuje doświadczonego Kierownika zmiany, który będzie odpowiedzialny za:

  • Efektywne zarządzanie kilkudziesięcioosobowym personelem zmianowym, ustalanie harmonogramu ich pracy, rozwój pracowników, motywowanie ich,
  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi i normami jakościowymi produkowanych słodyczy,
  • Udział w rozwoju aktualnie produkowanych wyrobów i wdrażanie nowych,
  • Inicjowanie zmian w aspekcie optymalizacji procesów produkcyjnych i wprowadzanie usprawnień,
  • Współpraca międzydziałowa,

Poszukiwana osoba powinna:
  • Posiadać doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Posiadać wykształcenie, min. średnie,
  • Posiadać praktyczną wiedzę z obszaru produkcji, pracy maszyn, systemów jakościowych,
  • Posiadać doświadczenie w obszarze zarządzania personelem, rozwoju zespołu,
  • Posiadać umiejętności interpersonalne, być otwarta na zmiany,
  • Posługiwać się j. angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • Być dyspozycyjną do pracy w systemie zmianowym,

Na zainteresowanych czeka stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z interesującym wynagrodzeniem uzależnionym od doświadczenia kandydatów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł