eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Swidnica › HSE Lead (Manager) - Contract

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

HSE Lead (Manager) - Contract

Lokalizacja:

Swidnica

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Swidnica
NR REF.: 1185960

Dla naszego klienta, jednego z największych producentów wymienników ciepła na świecie, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko HSE Lead (Manager).  W nowej roli będziesz odpowiedzialny/a za obszar HSE w zakładzie produkcyjnym, poprzez proaktywne promowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzenie szkoleń dla managerów i pracowników oraz dbanie o przestrzeganie powyższego w organizacji. Ponadto do kluczowych zadań będzie należał element ciągłego doskonalenia w procesach dotyczących HSE, organizowanie i nadzorowanie audytów dotyczących powyższego oraz wsparcie i obsługa wewnętrznego systemu dotyczącego tematyki HSE z naciskiem na jakość danych i tworzenie dokumentacji.
Idealny kandydat/ka to osoba posiadająca minimum 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu HSE, w środowisku produkcyjnym, background inżynierski jest preferowany, znajomość i przeszkolenie w zakresie ISO, znajomość przepisów i standardów HSE oraz konieczne jest posiadanie certyfikacji audytora wewnętrznego. Płynna komunikacja w j. angielskim jest warunkiem koniecznym, natomiast w kategorii „mile widziane” rozpatrywana jest certyfikacja Green Belt.

 Oferujemy zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy B2B na czas określony (od 3 do 6 miesięcy), pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku, oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto zapewniamy standardowy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport+, ubezpieczenie na życie). Gwarantujemy szybki proces rekrutacji z uwagi na pilną potrzebę znalezienia kandydata po stronie klienta.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł