eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Strzelce Opolskie › Główny Energetyk

Kto szuka:

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

Stanowisko:

Główny Energetyk

Lokalizacja:

Strzelce Opolskie

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Zadania:

  • Obsługa i nadzór i nad stacją GPZ 110/6kV.
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz remontów maszyn, urządzeń i instalacji przy uwzględnieniu planów produkcji.
  • Raportowanie zużyć energii i weryfikacja wykorzystania zasobów energetycznych w przedsiębiorstwie.
  • Analiza kosztów energii i optymalizacja ich zużycia.
  • Zabezpieczenie ciągłości dostaw i produkcji własnej mediów energetycznych.
  • Nadzór techniczny nad zachowaniem sprawnego parku maszynowego na terenie Zakładu.
  • Rozliczanie faktur za energie i media.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego (np. energetyczne, elektryczne lub pokrewne).
  • Gotowości do pracy stacjonarnej w centrali firmy w Strzelcach Opolskich.
  • Doświadczenia w pracy z instalacjami energetycznymi w zakładzie produkcyjnym minimum rok, w tym na sieciach SN.
  • Uprawnienia SEP GR I, II, III E i D.
  • Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • System nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka