eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Malbork › Technik Laboratoryjny

Kto szuka:

Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Laboratoryjny

Lokalizacja:

Malbork

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Przygotowanie próbek do badań
  • Udział w utrzymaniu systemu zarządzania, zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2018
  • Nadzór nad wyposażeniem
  • Realizacja zadań i projektów związanych z podnoszeniem bezpieczeństwa w obszarze jak i optymalizacją pracy przy wykonywaniu oznaczeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie średnie
  • Dobra umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy
Mile widziane
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Umowa o pracę - zatrudnienie na pełny etat
  • Praca w systemie zmianowym
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój